Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

12 maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

12 maja 2017
12 maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych - zdjęcie

Z tej okazji, jak co roku Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Limanowej spotkała się z przedstawicielkami personelu pielęgniarskiego i położniczego naszej placówki. Dyrektor wraz z podziękowaniami za trudną i wymagającą pracę, na ręce Przełożonej Pielęgniarek przekazał symboliczny kosz kwiatów.    

Dyrektor, w imieniu własnym oraz całej kadry zarządzającej złożył zgromadzonym Paniom serdeczne podziękowania za zaangażowanie, wytrwałość i profesjonalizm w opiece nad pacjentami naszego Szpitala. Podkreślił również, iż Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej jest bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż przypomina o wyjątkowym charakterze tego zawodu, ponieważ jak stwierdził „bez personelu pielęgniarsko - położniczego szpital by nie istniał”.

 

W dowód uznania dla ich pracy na ręce Przełożonej Pielęgniarek - pani Bożeny Bugajskiej dyrektor przekazał symboliczny kosz kwiatów. - "Życzę wszystkim pielęgniarkom, pielęgniarzom oraz położnym, by każdy dzień pracy przynosił jak najwięcej satysfakcji oraz nieustannie towarzyszyła Wam wdzięczność okazywana przez pacjentów i ich rodziny”.

 

Ze strony Przełożonej Pielęgniarek również padły słowa podziękowania - za okazywany szacunek oraz  coroczne celebrowanie przez Dyrekcję święta Pielęgniarek i Położnych, gdyż -  jak stwierdziła - w  innych szpitalach ten dzień bywa zupełnie niezauważany.