Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

Dzień Pielęgniarek i Położnych w limanowskim Szpitalu!

12 maja 2022
Dzień Pielęgniarek i Położnych w limanowskim Szpitalu! - zdjęcie

12 maja każdego roku Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Limanowej spotyka się z przedstawicielkami pielęgniarek i położnych, by na ich ręce złożyć podziękowania za pracę dla wszystkich pracujących w naszym szpitalu w tych wyjątkowych zawodach.

Jak co roku spotkanie rozpoczęło się złożeniem życzeń i przekazaniem kwiatów na ręce Pani Bożeny Bugajskiej.

Składając życzenia Dyrektor wraz z doktorem Gwiazdowskim wyrazili swoje uznanie dla wszystkich Pań Pielęgniarek i Położnych oraz Panów Pielęgniarzy pracujących na oddziałach i w poradniach naszego Szpitala. Dziękowali za ich pracę, zaangażowanie i profesjonalizm. Złożyli również życzenia zdrowia i wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. „Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych to doskonała okazja, by wyrazić swoje uznanie dla osób wykonujących te zawody, jednak mam nadzieję, że uznanie i szacunek pacjentów i ich rodzin będzie Wam towarzyszył każdego dnia – nie tylko w Wasze święto” -życzył Dyrektor.

 

Pielęgniarki i Położne reprezentowały: Pani Bożena Bugajska Przełożona Pielęgniarek, Bożena Golonka Pielęgniarka Koordynująca pracę poradni specjalistycznych oraz Położna Oddziałowa i Panie Pielęgniarki Oddziałowe poszczególnych oddziałów.

Przyjmując kwiaty Pani Bożena Bugajska podziękowała za życzenia oraz coroczne spotkania przy kawie z okazji Święta Pielęgniarek i Położnych.