Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

Koniec kadencji Z-cy Dyrektora ds. Lecznictwa

15 stycznia 2019
Koniec kadencji Z-cy Dyrektora ds. Lecznictwa - zdjęcie

14 stycznia bieżącego roku zakończyła się kadencja Z-cy Dyrektora ds. Lecznictwa Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego. Funkcję tę przez ostatnie 6 lat pełnił lek. Mariusz Bobula.

W dniu wczorajszym, podczas cotygodniowego spotkania Dyrekcji z ordynatorami i kierownikami oddziałów szpitalnych, Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala złożył lek. Mariuszowi  Bobula serdeczne podziękowania za 6 lat wspólnej pracy. Jak stwierdził, był to „dobry czas, pełny aktywnej współpracy, podczas którego z pewnością nie brakowało trudnych momentów, jednak - jak mówił - wierzę, że nie przysłoniły one radości i satysfakcji z tego co wspólnie udało się zrobić”.  Wręczając doktorowi symboliczne upominki życzył mu pomyślności w życiu prywatnym i przede wszystkim realizacji wszystkich planów zawodowych.

Podczas spotkania Marcin Radzięta przekazał, iż do momentu wyłonienia Z-cy Dyrektora ds. Lecznictwa w drodze konkursu, obowiązki te będzie pełnił lek. Andrzej Gwiazdowski (z-ca ordynatora oddziału chirurgii ogólnej).