Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

Mikołaj z wizytą u dzieci

07 grudnia 2018
Mikołaj z wizytą u dzieci - zdjęcie

Jak co roku, w okresie przedświątecznym, do małych Pacjentów przebywających na Oddziale Chorób Dzieci przybył Mikołaj. W tym roku pojawił się aż dwukrotnie.

Pierwsza wizyta odbyła się nieco wcześniej, bo 4 grudnia. Wówczas dzieci odwiedził TurboMikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami wręczał prezenty i słodkie upominki.

Wspólnie z Mikołajem prezenty dla najmłodszych przekazywali: Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala, Mieczysław Uryga Starosta Limanowski, Justyna Tokarczyk Dyrektor Wydziału Promocji Projektów i Przedsiębiorczości oraz  gwiazda disco – polo Kordian. Każdy z małych Pacjentów otrzymał prezent, słodycze oraz imienny autograf od autora piosenki „Dziewczyna z gór”. Ten dzień z pewnością zapisze się w pamięci naszych małych milusińskich, a otrzymane prezenty będą wspaniałą pamiątką.

Składamy serdeczne podziękowania dla Zarządu Powiatu Limanowskiego za coroczną przedświąteczną wizytę u dzieci przebywających na leczeniu szpitalnym. Dziękujemy również Panu Łukaszowi Latoś oraz Dawidowi Syktus za niesamowitą radość dostarczoną dzieciom podczas wizyty Mikołaja i jego wspaniałych elfów.  

Kolejny Mikołaj przybył na oddział w dniu wczorajszym, czyli 6 grudnia. Dzięki corocznemu wsparciu Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej – Oddział Limanowa, Najmłodsi po raz kolejny mogli cieszyć się z wizyty Białobrodego i jego towarzyszy oraz ślicznych prezentów, które przynieśli. Dziękujemy Panu Tadeuszowi Witeckiemu, Grzegorzowi Wygoda, Annie Wygoda oraz Jakubowi Zoń za okazane serce.

 

Zapraszamy do fotogalerii.