Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

Odnowione budynki Sekcji Transportu Szpitala Powiatowego w Limanowej

24 czerwca 2021
Odnowione budynki Sekcji Transportu Szpitala Powiatowego w Limanowej  - zdjęcie

Na ul. Witosa 28 w Limanowej, oprócz Szpitalnego Ośrodka Zdrowia, znajdują się budynki użytkowane przez Sekcję Transportu naszego Szpitala. Właśnie zakończyły się roboty związane z odnowieniem zlokalizowanych tam zabudowań warsztatowo-garażowych.

Przeprowadzone prace były kontynuacją wcześniejszej inwestycji, realizowanej na przełomie 2019 i 2020 roku, obejmującej wykonanie instalacji fotowoltaicznej oraz elewacji budynku w którym znajduje się ośrodek zdrowia i siedziba Sekcji Transportu.

Zakończone w tym miesiącu prace trwały od marca bieżącego roku. Ich zakres obejmował: wymianę okien, ocieplenie ścian, naprawę uszkodzeń dachu, wykonanie elewacji, założenie rynien oraz kompleksowe odwodnienie budynków warsztatowo-garażowych. Roboty budowlane w ramach inwestycji w całości wykonali pracownicy Sekcji Remontowo-Budowlanej naszego Szpitala.

Łączny koszt obydwóch inwestycji to ponad 600 tys zł.

 

Na ścianie jednego z budynków powstała atrakcyjna powierzchnia reklamowa do wynajmu o powierzchni 3 m x 6 m (wys. x szer.). Informacje na temat wynajmu pod numerem 18/ 33-71-842.