Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

Po raz kolejny dzieci mogą zostać autorami ilustracji do książeczki!

02 marca 2022
Po raz kolejny dzieci mogą zostać autorami ilustracji do książeczki! - zdjęcie

Serdecznie zapraszamy na kolejny konkurs organizowany przez Panią Karinę Gamoń – autorkę książeczek „Szpitalny Domek” oraz „Fabryka w ciele tyka”. Honorowy patronat nad konkursem objęli Mieczysław Uryga Starosta Limanowski oraz Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej.

Tym razem Autorka zaprasza do wykonania ilustracji do książeczki pt. „Gdzie zmysły prysły” w  której ludzkie zmysły przybierają postaci ludzkie i mają różne przygody. Zmysły chowają się przed ludzkim ciałem, żeby sprawdzić jak sobie bez nich poradzi. Pan Ucho ma zapalenie ucha, Pan Język zjada zepsute jedzenie a Pan Paluszek zapomina zawiadomić o tym, że odczuwa zimno.

Zmysły w bajce to:

Panie Oczy
Pan Ucho
Pan Język
Pan Paluszek
Pan Nos

Jesteśmy przekonani, że dzieci świetnie poradzą sobie z tym tematem i po raz kolejny prześlą do nas wspaniałe, oryginalne prace.

W ramach konkursu do wygrania są dwie nagrody specjalne – ufundowane przez Mieczysława Urygę Starostę Limanowskiego oraz Marcina Radziętę Dyrektora Szpitala Powiatowego w Limanowej. Nagrodą od Autorki będzie umieszczenie w całości lub we fragmentach rysunków osób wyróżnionych w  książce „Gdzie zmysły prysły”. Dla wszystkich dzieci przewidziane są dyplomy i drobne upominki.

Prace należy przesłać na adres:
Szpital Powiatowy w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego ul. Piłsudskiego 61, 34-600 Limanowa z dopiskiem ”Konkurs Plastyczny - Ilustracja do książki „Gdzie zmysły prysły” lub dostarczyć osobiście do dnia 31.03.2022 r. do godz. 14.00. Każda praca powinna zawierać dane osobowe, adres i telefon opiekuna.

Rozstrzygnięcie konkursu będzie połączone z promocją książeczki i przypuszczalnie odbędzie się w drugim półroczu bieżącego roku.
Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostaną zaproszone na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród.

W załączeniu Regulamin konkursu.