Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

Podziękowanie dla przechodzącego na emeryturę lekarza Jacka Widomskiego

28 września 2021
Podziękowanie dla przechodzącego na emeryturę lekarza Jacka Widomskiego  - zdjęcie

W dniu wczorajszym Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala oraz lek. Andrzej Gwiazdowski Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa spotkali się z doktorem Jackiem Widomskim kończącym pracę w limanowskim Szpitalu i przechodzącym na emeryturę.  

Spotkanie miało charakter kameralny. Dyrektorzy złożyli Panu doktorowi podziękowania za blisko 40 lat pracy w Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Limanowej. Jak mówili, przez te wszystkie lata pracy Pan doktor Jacek Widomski dał się poznać jako człowiek o bogatej wiedzy medycznej, z pasją realizujący swój zawód i jednocześnie pełen empatii i szacunku w stosunku do współpracowników i pacjentek.

„Jestem przekonany, że w wielu sercach wdzięczność za Pana zaangażowanie i opiekę lekarską pozostanie na zawsze. Dlatego również w imieniu pacjentów dziękuję za Pana poświęcenie i oddanie, lojalność oraz codzienny trud włożony w pracę” – mówił Marcin Radzięta.

Wręczając symboliczne upominki dyrektorzy życzyli Panu doktorowi dobrego zdrowia, twórczych sił i aktywności potrzebnej do realizowania dalszych planów i zamierzeń.

 

lek. Jacek Widomski – specjalista ginekolog-położnik. Z Oddziałem Ginekologii i Położnictwa Szpitala Powiatowego w Limanowej związany od marca 1985 roku. Wieloletni zastępca ordynatora oddziału, wspaniały lekarz i człowiek. Dzięki swojemu ogromnemu zaangażowaniu i życzliwości zdobył uznanie i sympatię współpracowników oraz pacjentek i ich rodzin.