Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

Ruszyły szczepienia w punkcie na ul. Zygmunta Augusta w Limanowej

07 maja 2021
Ruszyły szczepienia w punkcie na ul. Zygmunta Augusta w Limanowej - zdjęcie

6 maja o 12.30 ruszyło szczepienie pacjentów w powszechnym punkcie szczepień zlokalizowanym w budynku Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II (tzw. Mechanik), na ulicy Zygmunta Augusta 8 w Limanowej.

Na otwarciu obecni byli Józef Leśniak Wicewojewoda Małopolski, Mieczysław Uryga Starosta Limanowski, Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej Imienia Miłosierdzia Bożego oraz Dyrektor ZSTiO Stanisław Wąsik.

W uruchomionym punkcie Pacjenci kwalifikowani są do szczepienia, w zależności od liczby zarejestrowanych, przez jednego lub dwóch lekarzy. Przygotowane są również dwa stanowiska do szczepienia.  

Wszystkich Pacjentów prosimy o zgłaszanie się zgodnie z godziną wyznaczoną podczas rejestracji.

Na miejscu należy wypełnić ankietę, bądź dostarczyć już wypełnioną (do pobrania poniżej).

Ankieta do pobrania

Po zaszczepieniu konieczna jest 15. minutowa obserwacja pod kątem ewentualnego wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego (NOP). Miejsce takie jest wyznaczone dla pacjentów na tej samej sali.

Pod linkiem https://www.szpitallimanowa.pl/p,248,szczepienia-przeciw-covid19  znajdują się informacje na temat sposobów oraz harmonogramu rejestracji poszczególnych roczników. 

 

Informujemy, iż zakłady pracy mogą dokonywać zbiorczych zgłoszeń do szczepienia swoich pracowników. W tym celu zainteresowani proszeni są o kontakt pod numerem 18/ 33- 01-787.

 

Za organizację punktu oraz prowadzenie szczepień odpowiada Szpital Powiatowy w Limanowej we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Limanowej.