Logo sygnet
Logo szpitala Limanowa
Flaga Polski Flaga UK
Infolinia 18 33 01 700
Certyfikat 2019 56 Flaga Unii Europejskiej
+ Zwiększ tekst
- Zmniejsz tekst
Wersja kontrastowa
Mapa strony

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami Szpitala

26 stycznia 2015
Spotkanie z emerytowanymi pracownikami Szpitala  - zdjęcie

W piątek 23 stycznia br., Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala Powiatowego w Limanowej spotkał się z emerytowanymi pracownikami limanowskiej placówki. Było to już drugie tego typu spotkanie zainicjowane przez obecną Dyrekcję, pierwsze odbyło się w styczniu ubiegłego roku.

W spotkaniu oprócz zaproszonych gości uczestniczyli Jan Puchała Starosta Limanowski, Marcin Radzięta Dyrektor Szpitala, Jakub Trojanowski Główny Księgowy oraz ks. Janusz Bociek Kapelan Szpitala. Dyrektor złożył gościom serdeczne podziękowania za przybycie, a przede wszystkim za wszystkie lata poświęcone pracy w Szpitalu.  Jak mówił Dyrektor - często była to praca w trudnych warunkach, pełna wyrzeczeń i poświęceń, niemniej jednak, dzięki zaangażowaniu i determinacji ludzi pracujących w szpitalu, dobro pacjenta zawsze pozostawało na pierwszym miejscu. Słowa podziękowania dla emerytów skierował również Jan Puchała Starosta Limanowski.

Podczas spotkania dzieci z Zespołu Szkół Samorządowych nr 2 w Limanowej zaprezentowały Jasełka. Marcin Radzięta złożył podziękowania pani Joannie Krasek-Mitana, Beacie Mamak,  Barbarze Strug, Agnieszce Witek oraz Marcie Kempny za wspaniałą współpracę i zaangażowanie w przygotowanie przedstawienia. Na ich ręce przekazał również kosz słodyczy dla małych artystów.

Po przedstawieniu zgromadzeni symbolicznie przełamali się opłatkiem, grą na akordeonie i spiewaniem kolęd gościom czas umilał Władysław Michura.